Ücretsiz Tv ve Dizi film izlemek ister misiniz?

Herkese merhaba. Bugün sizlere yeni bulduğum film ve dizi izleme uygulamasını tanıtacağım. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Bu uygulama yukarıda dediğim gibi tamamen ücretsizdir. Dört Sunucuda oluşan uygulama anlık olarak durmadan kanalları canlı olarak vermektedir . Üç sunucu da Türk kanallar yer almakta eğer kanallara giremezseniz diye diğer sunucu da yabancı sunucudan oluşmaktadır. Bende dizi izlemek istediğimde bu uygulamayı kullanıyorum. Sizlere de kesinlikle öneririm. Eğer aranızda dizi sevmeyen var ise filmler de bulunmakta. Aradığım her filmi buldum ben. Sizlerinde aradığı bir film var ise buradan aratarak bulabilirsiniz.

Özellikle yabancı diziler sürekli güncelleniyor. Korona’da evde ne yapacağım diye artık düşünmeyeceksin iş ve bize de bol bol dua edeceksiniz…

Aranızda korku filmleri, komedi, yabancı filmler sevenler var ise hepsi yer almakta.Sayısı aşırı derece çok bulunan filmleri istediğiniz gibi izleyebilir. Adını bildiğiniz film var ise yukarıda ki arama yerine yazarak bulabilirsiniz. Arama sonucuna göre önünüze istediğiniz filmleri çıkaracaktır.

Aşağıdaki resme

tıklarsanız direk

programın indirildiği

siteye gideceksiniz ve

bize hergün dua

edeceksiniz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*