Asla arkadaşını yemeyen prensipli tavuk eti seven tavuklar...

KFC bize reklam ücreti vermedi, bu bir gizli reklam değildir. Belki bir kova tavuk yollar diye koyduk bu karikatürü...

 

Dilara Hanımın Hayat Felsefesi ! 

Dayıııııııııı ! Gene damardan konuştun...

 

 

 

 

Kadınlar böyle teselli buluyor ! Yada gerçek payı var mı? Kadınlar da araba parkedemiyor ? Ne olacak ?

 

 

Esmerin adı yeter...

 

Dead Walking ( Ölü yürüyenler )

Işın kılıcı olsaymış Dead Walking dizisindekilere epey fayda sağlarmış. Şaka bir yana dünyanın en çok seyredilen dizisiymiş Dead Walking ! Yani kısaca en çok sevilen seyredilen dizide ölüleri seyretmeyi seviyoruz. Bende 4.sezona kadar seyrettim. Dizi gerçekten bağımlılık yapıyor. Sonraki bölümde ne olacak diye acayip merak ediyor insan. Bir küçük kız kayboldu 4 bölümde zor buldular. Gerçi bulmasalar daha iyiymiş ! (Küçük kız Rozi) Diziyi seyredenler ne demek istediğimi anlayacaktır. Seyretmeyenler de hayal kurmasınlar, bu türk dizisi değil...( Yani mutlu son pek yok ! )

Zombilerle genelde iki türlü mücadele yöntemi vardır. Birincisi kendinizi güvenli bir yere kapatıp yardımın gelmesini beklemek. ( Delikanlı türk milletine bu uymaz ) İkincisi ise beklemekten sıkılanlar ve macerayı seven türk halkı için. İlk yöntem çok daha fazla kullanılmış olsada biz size ikinci yöntemi tavsiye ediyoruz. En azından onurlu bir mücadele ile ölmek her zaman hiç birşey yapmamaktan daha iyidir. Üstelik birinci yöntemin ikinci yönteme göre çok daha fazla riskleri vardır. Peki siz hangi yöntemi tercih edenlerdensiniz?

Zombi oyunu, zombi filmleri, zombi dizileri derken ölülerle haşır neşir olduk. Canlı insanlarla daha başedemiyoruz, zombiler eksik kalsın. Zombisiz güzel günler dileriz...

Not : Zombi fıkrası da ekleyecektim ama internette zombi fıkrası yok. Demek ki neymiş, zombiler le dalga geçilmez...

Dead Walking izlerken korkanlar yukarıdaki resme baksın...